Објавени: апр. 02 2024 04:35

Gaming PC and Monitor

ЕУР

Објавени: апр. 02 04:35
Прегледи: 154
Part List :

Monitor : MSI MAG271CQR 2K 144Hz 1ms
Motherboard : MSI Z390 Gaming Edge AC
Processor : Intel i7 9700K
Graphic Card : MSI Ge Force 2080 Ti X Trio
RAM : 2x Kingston Fury 8 GB 3200 Mhz
SSD : 2x Samsung 970 Evo Plus 1 TB
Power Supply : 750W Gigabyte P750GM 80Plus GOLD Modular
Liquid Cooler : Corsair H150i Elite Capellix
Case : Cooler Master Masterbox
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
154
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации