Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BlackBerry Curve 9300

3 300 МКД

Се продава од: zlatko 04 апр. 10:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
BlackBerry
Модел
Curve 3G 9300
BlackBerry Curve 9300 kodiran na T- Mobile i Sony Xperia tipo zacuvani
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации