Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei Nova 5T 6 128gb kako nov Mobil Shop

180 ЕУР

400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MOBIL SHOP !!!!!!!! 04 мај 12:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

50 Огласи во продавницата

100% NAJREALEN OTKUP NOVI iPHONE SAMSUNG MOBILSHOP 0 МКД
SAMSUNG A52 NOVI 24m garancija Mobl Shop 340 ЕУР
Samsung Galaxy S21 Ultra novi 24m.garancia Mobil Shop 950 ЕУР
Samsung Galaxy Note 9 128gb black extra Mobil shop 260 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Huawei
Модел
Nova 5T
BLUE KAKO NOV MOBIL SHOP
MOBIL SHOP !!!!!!!!
MOBILNI TELEFONI I SMARTFONI ZAMENA I ODKUP NA NOVI I KORISTENI MOBILNI SERVIS SO NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA DOPOLNITELNA OPREMA ZA SITE NAJNOVI SMARTFONI 15 GODINI NA PAZAROT DOJDETE KE SE UVERITE LOKACIJA : TAFTALIDZE KOMPLEKS ZGRADI PEDAGOSHKI FAKULTET , POZADI VERO 2 I MECDONALDS SKOPJE
Посетете ја нашата продавница
Nju delhiska br 2 lok 16 Прикажи на мапата
076 660 001
http://pazar3.mk/Listing#id_location=0&id_category=0&q=%22MOBIL%20SHOP%22&ad_type=9&ID_Search=0
MOBIL SHOP !!!!!!!!
076 660 001
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

50 Огласи во продавницата
iPhone Xs Max 256gb Gold kako nov Mobil Shop 470 ЕУР
IPhone 11 64gb nov i neaktiviran Mobil shop 600 ЕУР
Otkup na novi smartfoni najrealno Mobil shop 0 МКД
Plac od 2704m2 s. Sermenin Gevgelija na ekstra lokacija 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации