Македонски | Shqip | English |

Huawei P10 Lite povolna cena

Се продава од: Сандра 06 јун. 13:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 870 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 000 МКД

Локација: Карпош, Скопjе
Марка: Huawei
Модел: P10 Lite
HUAWEI P10 LITE gold so garancija socuvan kako nov voopsto ne grebnat po cena od samo 8000denari ITNO
Нема посетени огласи
Кон почеток