Македонски | Shqip | English |

HUAWEI P10 Lite

Се продава од: Bojan 07 јун. 16:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 920 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

8 500 МКД

Локација: Велес
Марка: Huawei
Модел: P10 Lite
Telefonot e odlicno socuvan bez nikakvi ostetuvanja i grepki.Kontaktiram preku mail poradi rabotni obvrski.
Нема посетени огласи
Кон почеток