Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei Y6 2018 nov

10 000 МКД

Се продава од: Damjan 18 ноем. 18:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Huawei
Модел
Y6
Se prodava huawei y6 2018 skros nov
specifikacii https://www.gsmarena.com/huawei_y6_(2018)-9162.php
go prodavam poradi shto e po greska kupen
so nego idat polnac i staklena maska
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации