Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LG Optimus G Pro E985

Се продава од: xxxx 12 дек. 10:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
LG
Модел
Drug model
Znaci telefono ne e mnogu koristen padnat e touch ne raboti i stakloto e skrseno za cena ke se dogovorime.
Leaflet
Кон почеток