Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei Mate 10 Lite

15 500 МКД

Се продава од: Александар 20 апр. 23:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Nokia
Модел
Drug model
Huawei Mate 10 Lite
64 Gb vnatresna memorija
4 Gb RAM
4 kameri
Crna boja
Telefonot e pod garancija i doagja vo kutija so polnac i dve maski
https://www.gsmarena.com/huawei_mate_10_lite-8857.php
https://www.youtube.com/watch?v=BDD-FqOymLY
Cenata e fiksna

Alek - 075 456 126
Александар
+389 75 456 123
Leaflet
Кон почеток