Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOKIA LUMIA 1520

300 ЕУР

Се продава од: Biljana 09 мар. 20:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Nokia
Модел
Lumia 1520
Vo ispravna sostojba koristen 1 godina no socuvan e bez nikakva mana
20mp kamera 6incen ekran wwindows operativen sistem kako kompjuter e.
Prekrasen e.
Go kupiv 350 eur.
Pred 1 mesec.
Od Svedska donesen e.
Vtor sopstvenik kako sto kazav 1 god e koristen NE od mene.
KAKO NOV E.
NE e kineski orginal e.
Toj sto se razbira od Telefon ke znae da proceni.
Go prodavam za 300 eur.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации