Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nokia X3-02 Touch and Type

2 100 МКД

Се продава од: Elena 12 дек. 11:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Nokia
Nokia X3-02 Touch and Type,koristen bukvalno 1 mesec,bez nitu edna grebnatinka.
Leaflet
Кон почеток