Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава Samsung Galaxy a50

9 500 МКД

Се продава од: Tafoska Fatma 09 јан. 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A50
Се продава Samsung Galaxy a50 Blue.
Телефонот е користен со заштитна маска и е многу сочуван.
Има меморија од 128GB i RAM 4 GB.
За повеќе информации може да се јавите на 075894945
Tafoska Fatma
075894945
Leaflet
Кон почеток