Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy A72 nov 24 meseci garancija Mobil shop

390 ЕУР

490 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MOBIL SHOP !!!!!!!! 04 мај 12:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

50 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy A12 4/64gb 24 meseci garancija Mobil Shop 150 ЕУР
Xiaomi Mi Note 10T Pro 5G 24 meseci garancija Mobil Shop 470 ЕУР
SAMSUNG NOTE 20 ULTRA NOVI 24M.GARANCIA  MOBIL SHOP 870 ЕУР
iPhone 8 64gb raboti na A1 i One Mobil shop 170 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Samsung
Модел
Galaxy A72
SAMSUNG A72 NOV 24M.GARANCIJA MOBIL SHOP
MOBIL SHOP !!!!!!!!
MOBILNI TELEFONI I SMARTFONI ZAMENA I ODKUP NA NOVI I KORISTENI MOBILNI SERVIS SO NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA DOPOLNITELNA OPREMA ZA SITE NAJNOVI SMARTFONI 15 GODINI NA PAZAROT DOJDETE KE SE UVERITE LOKACIJA : TAFTALIDZE KOMPLEKS ZGRADI PEDAGOSHKI FAKULTET , POZADI VERO 2 I MECDONALDS SKOPJE
Посетете ја нашата продавница
Nju delhiska br 2 lok 16 Прикажи на мапата
076 660 001
http://pazar3.mk/Listing#id_location=0&id_category=0&q=%22MOBIL%20SHOP%22&ad_type=9&ID_Search=0
MOBIL SHOP !!!!!!!!
076 660 001
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

50 Огласи во продавницата
SAMSUNG S20+ CRN FULL PAKET  MOBIL SHOP 470 ЕУР
OTKUP NOVI MODELI SAMSUNG TELEFONI  MOBIL SHOP 0 МКД
SAMSUNG Z FOLD 2  KAKO NOV EXTRAA 12/256GB MOBIL SHOP 1 200 ЕУР
SERVIS-EKRANI IPHONE,SAMSUNG,HUAWEI-MOBIL SHOP 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации