Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy Grand Neo Gt i9060

7 000 МКД

Се продава од: Александар Насковски 11 дек. 20:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Se prodava Samsung grand neo Gt i9060 vo odlicna sostojba, koj seuste e pod garancija. Telefonot e celo vreme koristen so zashtitna fotrola i na nego nema nikakov vid na oshtetuvanje, telefonot e kako nov..
Kontakt tel. 070/205-619
Александар Насковски
076484875
Leaflet
Кон почеток