Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung j6

9 000 МКД

Се продава од: Mujo Mujo Вчера 00:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Чаир, Скопjе
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J6
Prodavam samsung galxy j6
Mujo Mujo
Leaflet
Кон почеток