Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy J7 2016

250 ЕУР

Се продава од: Furkan Вчера 11:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Сарај, Скопjе
Марка
Samsung
Модел
Galaxy J7
Самсунг галаксијата J7 2016 е многу добра, без гребнатини, слушалките се малку користени, со двојно застаклен комплет, е многу добар и корисен.
Furkan
Leaflet
Кон почеток