Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сарај

Se izdava kukja na Matka do rekata, 3studia so kupatila

800 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 150
14 апр. 05:36
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Сарај

PASSAT B8 2.0 TDI 2015 DSG

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
13 апр. 17:01 Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Скопjе  ·  Сарај

Audi A5 30TDI Facelift

34 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 110 000 - 119 999
13 апр. 16:34 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Сарај

se prodava

1 МКД

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
13 апр. 10:44 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Скопjе  ·  Сарај

Sony ps4 slim

13 000 МКД

12 апр. 06:45 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Скопjе  ·  Сарај

Chevy Matiz 0.8 2004 Benzin

1 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
09 апр. 01:33 Автомобили  ·  BMW  ·  120  ·  Скопjе  ·  Сарај

BMW 120D F20 2012 sport avtomatik 184ps

100 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 01:28 Автомобили  ·  BMW  ·  116  ·  Скопjе  ·  Сарај

BMW 116D F20 2012

8 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 10:18 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Сарај

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

70 ЕУР

05 апр. 15:08 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Скопjе  ·  Сарај

Nisan Micra 1.5 Diesel 2007 god. ‼️ ITNO‼️

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
04 апр. 05:15 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  DAF  ·  CF  ·  Скопjе  ·  Сарај

Bager kubota

15 500 ЕУР

28 мар. 10:15 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сарај

Kuki vo saraj

1 ЕУР

Број на соби: 5
28 мар. 00:34 Друго  ·  Скопjе  ·  Сарај

Hemisko cistenje za kola i za site

28 мар. 00:17 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Скопjе  ·  Сарај

Mercedes-Benz Ml320cdi

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 19:58 Компјутери (Комплет)  ·  Десктоп компјутери  ·  Acer  ·  Predator  ·  Скопjе  ·  Сарај

Mid Gaming Computer

26 000 МКД

18 мар. 21:03 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Сарај

Makinë tymi (dry ice ) për dasma

1 ЕУР

13 мар. 13:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Сарај

GOLF GTI 2.0

11 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 22:40 Тешки воз./Комбиња/Виљушкар  ·  Товарни и Влечни возила  ·  MAN  ·  18.460  ·  Скопjе  ·  Сарај

Man tga 18.460

11 мар. 18:15 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сарај

Kukja Vila so dve stambeni ediniciDolna Matka

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
07 мар. 00:06 Земјоделски и Шумски возила  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Сарај

Krimler donesena od Avstrija

111 111 ЕУР

02 мар. 15:36 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Скопjе  ·  Сарај

CITROEN XSARA PICACASSO 1.8 (ZA DELOVI �� )

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
27 фев. 21:08 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сарај

Niva, плац, Truall, Toke

100 ЕУР

26 фев. 11:05 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сарај

Куќа / shtepi

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 160
22 фев. 20:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Скопjе  ·  Сарај

Passat CC 2.0 TDI DSG

11 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 18:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сарај

SE PRODAVA KUKA SO PLAC VO SARAJ PR+4+PK

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
17 фев. 02:23 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Скопjе  ·  Сарај

Se prodava

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
12 фев. 19:55 Деловен простор  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Сарај

Delloven prostor

08 фев. 19:52 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Скопjе  ·  Сарај

Mercedes-Benz E 220cdi

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
30 јан. 18:23 Машини и Инвентар  ·  Индустриски машини и алати  ·  Скопjе  ·  Сарај

Krojac scm

4 000 ЕУР

30 јан. 14:14 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Сарај

BMW X1 118d X-drive

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
30 јан. 14:12 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Скопjе  ·  Сарај

RANGE ROVER EVOQUE

20 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации