Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy Note 10+

840 ЕУР

Се продава од: NOTE 10+ 07 мај 13:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Samsung
Модел
Galaxy Note10+
Novi neotpakuvani od A1(VIP) so 2 godini garancija
Dostapni boi Black,Silver,White
NOTE 10+
078445666
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации