Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung vo super sostojba

1 400 МКД

Се продава од: ljupco 08 јан. 19:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Марка
Samsung
Модел
Galaxy Young 2
vo super sostojba bez mani 1400den. parce.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации