Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Samsung Galaxy S3 mini

50 ЕУР

Се продава од: Oliver 05 фев. 00:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Марка
Samsung
Telefonot e vo odlicna sotojba raboti besprekorno od prviot den e so silikonska maska I folija
Leaflet
Кон почеток