Оглас од претпријатие Објавени: јун. 05 2017 05:11

IPHONE 6S PLUS NOVI TOP CENA

ЕУР

ЕУР
Објавени: јун. 05 05:11
Прегледи: 16
IPHONE 6S PLUS 16ГБ НОВИ = 590€

Odlicno socuan, so 3m garancija!


iButik.mk 077 90 80 80

iPhone 4 4S 5 5C 5S 6 6+ PLUS 7
Samsung Galaxy S I S1 S2 S3 S4 S5 SII SIII i9000 i9100 i9300 i9305 i9500 i9505 n900 n9005 n900f n900h Note 2 3 4 Alpha TAB Gear Core Ace 5611 5610 NEO Duos Dual SIM Young Pocket Fame
HTC Sensation XE XL ONE V S X M7 M8 MINI 300 500 310 610 Desire
iPad 1 2 3 4 Mini Air Retina 16GB 32GB 64GB 128GB WIFI 3G 4G
LG Nexus 4 5 Motorola Nexus 6 G2 G3 3GB RAM 2GB F60 L60 L80 Mini L40 L7 L5 L4 L3 L9 II
Alcatel Idol 1 2 S Mini Pop C1 C3 C5 C7 Fire S'Pop M'Pop Scribe T'Pop 995 991
SONY Xperia E E1 J P Z Z1 Z2 Z3 Compact E3 T3 M2 M T2 C L SP V Go Tipo Miro Sola U S Arc
Huawei P6 P7 Y300 Y310 Y210 MOTO G MOTO E Honor Ascend Xiaomi Mi Redmi

NA PRAVIME ZAMENA SO
Nokia Lumia Microsoft Surface 520 720 920 925 1020 928
Sony ericsson
Gevey RSIM XSIM
Unlock
Jailbreak
Cydia
Wildfire
Blackberry
Bold
Torch Z10 Q10 Passport Q5 Z30 Curve
Опис на линк

iButik.mk

БУТИК за вашите мобилни телефони, лаптопи, таблети. 

Продажба и откуп на нови и половни мобилни телефони, таблет компјутери и лаптопи, по најдобри цени во Македонија. 

Галантерија и гаџети по најдобри цени во земјата.

Декодирање, инсталација на програми и набавка на модели по нарачка!
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

БУТИК за вашите мобилни телефони, лаптопи, таблети. 

Продажба и откуп на нови и половни мобилни телефони, таблет компјутери и лаптопи, по најдобри цени во Македонија. 

Галантерија и гаџети по најдобри цени во земјата.

Декодирање, инсталација на програми и набавка на модели по нарачка!
D. Maalo b.b. 077908080 http://ibutik.mk
16
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077908080

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации