Оглас од претпријатие Објавени: дек. 30 2021 03:41

Apple iPhone 7 Plus Black 128Gb full pakuvanje

ЕУР

Објавени: дек. 30 03:41
Прегледи: 506
Apple iPhone 7 Plus Matte Black ( crna mat boja) so 128Gb vgradena memorija
Telefonot raboti na site SIM karticki ( factory unlocked)
Dobro socuvan, celosno funkcionalen I ispraven bez nikakov problem, nikofa ne otvaran nitu popravan, koristen od eden korisnik
Doagja so kutija, originalen polnac usb kabel
Battery health 86%
iOS 13.5.1 so opcija za update na 15.2 ili moznost za jailbreak ( za da somnuvate besplatni aplikacii i slicno)
Slikite I videoto se od telefonot sto e za prodazba!!!
Опис на линк

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni 

Posetete ja nasata Web Prodavnica:
www.mobilnitelefoniskopje.com

Kontakt telefon za SERVIS: 074222564

Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511

Instagram profil za prodazba:
https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
074205511
506
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

074205511

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации