Објавени: ноем. 13 2022 02:03

Huawei p50 pro ГРАТИС слушалки

ЕУР

Објавени: ноем. 13 02:03
Прегледи: 415
Huawei P50 PRO Gratis Slusalki
Telefonot e koristen mnogu malce, 1mesec
Kupen od Tmobile
Марка:Huawei
Модел:P50 PRO
Боја:Black
Интерна меморија:256 GB
РАМ меморија:8 GB
Големина на екранот:6,5 - 7 "
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
415
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075277298

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации