Објавени: јун. 15 2022 03:14

Samsung Galaxy S22 nov

ЕУР

Објавени: јун. 15 03:14
Прегледи: 320
Se prodava Samsung S22 128gb nov donesen od germanija.Kutiata otvorena poradi proverka na granica foliata e se uste na telefonot so znaci e skroz nov neaktiviran.moze da se vidi vo sekoe vreme.
Cena: 43.000 den ili 699€ Fiksna

Broj za kontakt: 077855124
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
320
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077855124

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации