Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Servis za mobilni telefoni

Оглас од претпријатие Се продава од: ДК ЕЛЕКТРОНИКС 28 ноем. 17:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Вашиот мобилен е потопен со вода или сок-имаме решение за сите проблеми.

ДК ЕЛЕКТРОНИКС
078323192
Leaflet
Кон почеток