Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Deloven prostor 200m2 PSS kompleks

600 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: We4home.mk 09 фев. 09:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата

Се Продаваат 2 Куќи во центар на Штип 48 000 ЕУР
Gradezno neizgradeno zemjiste 10 ЕУР
Nov stan od 69m2 Karpos SR 45 000 ЕУР
Luksuzna kuka so bazen namestena 350 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Штип
Простории
Друго
!!!Издадено!!!
Се издава деловен простор на булевар Гоце Делчев 58 во комплексот ПСС/Марси. Просторот е среден, една целина чист простор со површина од 200м2. Голем излог и влезна автоматска врата со две крила, Рампа за утовар истовар, скали и влез за количка или инвалидска патека, тоалет, остава, модерен плафон и осветлување. Во цената е вклучено обезбедување и интернет. Комплекс Псс се наоѓа помеѓу Ваго ресторант и Бензинска пумпа Лукоил во Штип, комплексот е целосно ограден и обезбедуван со сопстевен паркинг, во комплексот има ресторан, игротека, станица за технички преглед, автосервис, автоперална, Форма Нова салон за мебе, салон на Киа автомобили, канцеларии и уште неколку продавници за автоделови и слично.

Услови на изнајмување:
– деловниот простор се изнајмува најмалку на две година
– наемнината се плаќа однапред, месец за месец плус ддв 18%
– сметките за струја и вода се на товар на закупецот
– сите штети од страна на закупецот се санираат на негов трошок во најбрз можен рок
– дефектите од друга природа се решаваат од страна на сопственикот.
INFO
078419995
078419737
we4home.mk
[email protected]

We4home.mk/DelovenPSS

Leaflet

We4home.mk

39 Огласи во продавницата
Stan na Plostadot vo Stip 65 000 ЕУР
Nov Ekstra stan vo centarot na Stip 800 ЕУР
Luksuzna kuka so bazen namestena 350 000 ЕУР
Stan vo Strumica do Tineks 34 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации