Објавени: апр. 14 2024 01:23

Strog centar deloven prostor Tetovo

ЕУР

Објавени: апр. 14 01:23
Прегледи: 193
Prodavam - Izdavam deloven prostor vo strog centar na Tetovo, na ulica Marsal Tito nasproti gradski pazar na kat. Povrsina 240 m2. Prostorot ima 2 vleza i e deliv.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
193

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации