Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava deloven prostor od 6m2 vo Gevgelija

2 500 МКД /месечно

Се изнајмува од: Dimitar 03 фев. 22:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se izdava deloven prostor od 6 m2 na ul Marsal Tito Gevgelija(zgrada (lepa Brena) na glavnata ulica.
Dimitar
070320694
Leaflet
Кон почеток