Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva deloven prostor 50m2 vo Debar Maalo

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: PROAKTA GRUP 07 мар. 07:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
PROAKTA GRUP

PROAKTA GRUP

134 Огласи во продавницата

EKSKLUZIVNO stanovi vo Capitol Mall 0 ЕУР
Dvosoben stan od 45m2 vo Crnice 1 050 ЕУР
Se izdava stan vo Kisela Voda od 51m2 230 ЕУР
Dvosoben stan vo Aerodrom od 58m2 54 000 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Површина
Се изнајмува деловен простор, 50м2, во Дебар Маало, со 3 канцеларии, вц, одлично искомбиниран простор, на атрактивна локација.
Цена - 200 евра месечно
ПРОАКТА ГРУП
078/988-985
Жарко
PROAKTA GRUP
Посредување при промет со недвижен имот
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070 668-667
PROAKTA GRUP
078/988-985
Leaflet
PROAKTA GRUP

PROAKTA GRUP

134 Огласи во продавницата
Se izdava komplet namesten stan vo Kozle 43m2 210 ЕУР
Deloven prostor vo Centar od 95m2 65 000 ЕУР
Se izdava nov prazen trosoben stan vo Kozle 13 000 МКД
Se iznajmuva deloven prostor od 24m2 vo Centar 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации