Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva deloven prostor

Се продава од: Marija 08 авг. 14:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се изнајмува комплетно реновиран деловен простор составен од 40 м2 цврста градба
(со санитарен чвор ) и 110м2 корисна дворна површина. Истиот се наоѓа на главната улица веднаш наспроти влезот од средното училиште ЕМУЦ. Објектот е погоден за самопослуга , пекара , сендичара , канцеларија,аптека и сл.
Кон почеток