Објавени: фев. 16 2024 10:21

Dеloven prostor

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 16 10:21
Прегледи: 43
Se iznajmuva DELOVEN OBJEKT so:
- DELOVEN Prostor,
- MAGACINSKI Prostor
- KANCELARISKI Prostor,
SO NEOGRANICENA MOZNOST ZA BIZNIS.
Po potreba moze i da se deli na pomali povrsini.
DELOVNIOT OBJEKT IMA GOLEM SOPSTVEN PARKING OD 1000 Kvadrati.
So prekrasna Lokacija koja se naoga vo INDUSTRISKA ZONA OHRID, NA SAMIOT MAGISTRALEN PAT.
Tel. 070249079
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
43
070249079

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации