Објавени: дек. 26 2021 03:56

Se izdavaat kancelarii Pelagonka 2

Објавени: дек. 26 03:56
Прегледи: 2
Se izdavaat kancelarii so vkupna povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ured,namestaj,sanitaren cvor,cajna kujna.
Se naogaat vo Pelagonka 2,prvi sprat so lift, so pogled na centarot na gradot.Cena po dogovor.Lice za kontakt: Velcho 070207103
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
070207103

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации