Објавени: мар. 04 2024 11:34

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во центарот на ПРИЛЕП

ЕУР

ЕУР
Објавени: мар. 04 11:34
Прегледи: 70
Се продава деловен простор во центарот на Прилеп, на мезанин во зградата кај НЛБ Банка. Просторот е погоден за било каква канцелариска дејност, амбуланта, мали сервиси (фризерски или козметички салон или сл.) и други дејности.
Се наоѓа наспроти ПТТ и Телеком од едната страна и бензиската пумпа на Макпетрол од другата, во близина на Општина Прилеп, Социјално, Централен регистер и скоро сите поважни банки, на 300 м од Стара чаршија.
За цената може да се преговара.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
70

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации