Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Atraktiven prostor vo blizina na Medicinski Centar

0 МКД

Се изнајмува од: Mirjana Денес 16:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се изнајмува атрактивен деловен простор погоден за канцеларии, ординации, салон.
Деловниот простор е на 2ри спрат од објектот на сликата.
Вкупната површина за изнајмување е 110 квадратни метри.
Објектот е комплетно нов и не е користен досега.
Цена по договор.
Mirjana
078218308
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации