Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICEN DELOVEN PROSTOR

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Property One 21 јул. 14:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Property One

Property One

1060 Огласи во продавницата

Se iznajmuva magacinski prostor 0 МКД
Se otstapuva razraboten biznis na ul.Makedonija 0 МКД
DELOVEN PROSTOR NA MIRNA LOKACIJA 450 ЕУР
DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA VO CENTAR 400 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Простории
Канцеларија
ID5614O

Се продава деловен простор во нова зграда во близина на Лептокарија. Просторот е на 2 нивоа (120м2 сутерен дел, 120м2 високо приземје), моментално е во фаза карабина и ќе биде уреден според потребите на клиентот.

Деловниот простор ќе биде опремен со најквалитетни материјали како: REHAU прозори, ROCA и GROHE санитарии, SPACHVA подови, TOSHIBA систем за греење и ладење со подни и ѕидни единици и WiFi Smart можности.

Цената за продажба изнесува 1500 евра/м2 + 18%ДДВ.

NEW BUSINESS SPACE 240M2

Business space for sale in a new building in Karposh 3. The space is on 2 levels (120m2 basement, 120m2 high ground floor), it is currently in the carbine phase and will be arranged according to the needs of the future clients.

The business space will be equipped with the highest quality materials such as: REHAU windows, ROCA and GROHE toilets, SPACHVA floors, TOSHIBA heating and cooling system with floor and wall units and WiFi Smart capabilities.

The sale price is 1500 euros / m2 + 18% VAT.
Property One
078306083
Leaflet
Property One

Property One

1060 Огласи во продавницата
NOVI STANOVI VO NASELBA GORCE PETROV 0 МКД
Trosoben stan za iznajmuvanje na Vodno 500 ЕУР
STAN OD 58m2 VO CENTAR 0 МКД
PLAC NA ODLICNA LOKACIJA VO NASELBA RADISANI 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации