Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava magacin sproti Siti Moll

15 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: dalibor Вчера 16:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Простории
Магацин
Se izdava magacin vo TC karpos 3
dalibor
070358730
Кон почеток