Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Api DIJABET

1 200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI 16 септ. 16:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI
Api DIJABET za DIJABETES i reguliranje na sekerot 1 200 MKD
Nikivita Priroden Eliksir 600 MKD
Lekoviti kremi masti i melemi 300 MKD
LEKOVITI BILKI I PREPARATI DABESKI 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Гостивар
Производи
Друго
Api DIJABET БИЛНИ КАПКИ ЗА ДИЈАБЕТЕС и РЕГУЛИРАЊЕ НА ШЕЌЕРОТ ВО КРВТА.
ПРИРОДЕН АНТИХИПЕРГЛИКЕМИК ТОНИК АНТИДИЈАБЕТИК АНТИПИРЕТИК ДИУРЕТИК АНТИХИПЕРТЕНЗИВ АНАЛГЕТИК И АНТИДИJАРЕИК.
500 мл.1200 ден.

Api DIJABET NATURAL HERBAL DROBS FOR DIABETES AND REGULATION OF SUGAR IN THE BLOOD.
Api DIJABET Kräuter tropfen für Diabetes und Verordnung von Zucker im Blut.
NATÜRLICHE ANTICHIPERGLIKEMIIC, TONIC ANTIDYDIABETISCHE ANTIPIRETISCHE DYURETISCHE ANTIHYPERTENS UND ANTIDYARETISCHE.
Api DIJABET NATURAL ANTIHIPERGICEMIC, TONIC ANTIDIABETIC, ANTIPIRETIC, DYURETIC ANTIHYPERTENSES AND ANTIDYARETIC.
Api DIJABET NATUREL POUR LE DIABÈTE ET LA RÉGULATION DU GLUCOSE DANS LE SANG
Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI
Одгледувањето на пчелни семејства преставува наша семејна традиција повеќе од 90 години.Во 1993 година во координација со Перо Дабески ,научен соработник од Р.Австрија е формиран најсовремениот Репро - центар за производство и селекција на македонската медоносна пчела произведени по најсовремена европска технологија.Нашето професионално пчеларство располага со преку 700 пчелни семејства во Гостиварско -влајничкиот регион и подножјето на Шар планина. Нашето професионално пчеларство во својот асортиман има голем број на природни препарати на база од пчелини производи за кој се знае дека благотворно делуваат на здравјето на луѓето.Покрај пчелните производи кој се користат со векови (пчелиниот мед,матичниот млеч,прополисот,поленот,и прополисот.)Нашата компанија Апихербал Пчеларство ДАБЕСКИ Гостивар во своите производи ги користи и другите состојки од пчелите кој се помалку познати на овие простори(пчелиниот леб -ферментиран полен ПЕРГА,пчелиниот отров.)Производите на компанијата кој се користат за подобрување на здравјето или како козметичка палета на производи,освен пчелините производи содржат производи кој содржат и низ лековити билки кој се традиционално познати и потврдени кај народот.
Посетете ја нашата продавница
T.jovanoski 11 Прикажи на мапата
070561835

https://www.youtube.com/watch?v=3B6lK3CSsiI

Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI
070561835
Leaflet
Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI
MEDOVINA 600 MKD
BELA IMELA VISCUM ALBUM 300 MKD
 APIHERBAL ZA HEMOROIDI 0 MKD
MATICI SELEKCIONIRANI PCELI ROEVI MLEC DABESKI 1 000 MKD
Кон почеток