Објавени: јул. 24 2017 10:30

Geodetska oprema

ЕУР

Објавени: јул. 24 10:30
Прегледи: 6
Продавам
- половна Тотална станица SOUTH NTS-362R , комплет со троножец и оптичка призма со држач за призма – цена 1650 евра.
- половен GPS ROVER SOUTH S82T, со контролер и постоље за GPS – цена 3000 евра.

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
6
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070231761
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации