Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVA PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 16 ноем. 09:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
INDUSTRISKA MASINA ZA PERENJE 0 МКД
Profesionalna masina za sadovi 2 000 ЕУР
FRIZIDERI INOX ZA KAFICI , RESTORANI 0 ЕУР
NOVI LEDOMATI FAGOR 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
На продажба е НОВА индустриска машина за перење :

Бренд - FAGOR INDUSTRIAL
Модел - LA 18 TP2

• Ширина – 884 мм
• Длабочина – 913 мм
• Висина – 1,409 мм
• Волумен на бубањ – 180 литри
• Капацитет – 18 килограми (1:10), 20 килограми (1:9)
• Вртење при перење – 49 вртежи
• Г ФАКТОР - 450
• Центрифуга – 1080 вртежи во минута
• Греење на струја (12 KW)
• Пумпа – 76 mm
• Мотор – 1,5 KW
• Целата машина е составена од нерѓосувачки челик
• TOUCH SCREEN Display – 7 инчен
• Нема потреба за фиксирање во под
• Автоматски систем за неправилно балансирање
• Конекција со пумпи за дозирање – 8 пумпи
• Стандардни 3 приклучоци за вода (топла и ладна)
• Големи димензии на отвор на врата
• Стандарден инвертер – мозок
• Лесно одржување на машината.
• Произведена во ЕУ
• 24 месеци гаранција

Машината е на лагер, испорака за 1 до 2 работни денови.
Исто имаме и компактибилна машина за сушење од 23 килограми на лагер.

Контакт инфо
071 377 877
АЛМА БП ДООЕЛ
Индустриска бб, Кавадарци
[email protected]
www.alma-bp.mk

TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale sadovi , kujna konvektomat , friteza , mikser frizider zamrznuvac zamrznuvach inoks inox frizideri mesara kujna oprema restoran hotel mesari meso
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
PROFESIONALNA MASINA PERENJE ZA SADOVI I CASI 0 МКД
Profesionalna susara masina za susenje 0 МКД
Profesionalna masina za perenje - Electrolux 0 МКД
KONVEKTOMAT / PECKA DUVALKA - RATIONAL 0 МКД
Кон почеток