Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MASINI ZA SIENJE POD NAEM

Се продава од: Зоран 10 дек. 23:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
БАРАМ ИНДУСТРИСКИ МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ И
ТОА
-ОВЕРЛОК СО 4 ИЛИ 5 КОНЦИ ЕДЕН
-ИБЕРДЕК ЕДЕН
-ЗА ПРАВО ШИЕЊЕ ЕДЕН
ПЛАКАМ ОДНАПРЕД ПО ДОГОВОР
ЗОРАН 071 272 266
Зоран
071 272 266
Leaflet
Кон почеток