Оглас од претпријатие Објавени: фев. 06 2024 01:12

Kotel za gotvena hrana

Објавени: фев. 06 01:12
Прегледи: 8
Два котли по 100евра
Котелите се во одлична состојба и се со капак од не'ргосувачки челик.
Капацитет од 10 литри.
Контрола на топлина.
Може да се користат храната да не се лади.
Двоен метален зид за да задржува топлина но ладни на допир.

Цена по договор

Димензии:33x33x38
Опис на линк

Солутионс дооел

Солутионс дооел
Посети ја страната на нашата продавница

Ул, Македонски Просветители бр 15 Прикажи на мапата

38971227664

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
8
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

38971227664

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации