Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masa i 4 stolici komplet koristeni 6 meseci

8 000 МКД

Се продава од: Aleksandra 17 септ. 11:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
4 столици и маса 70x70 коцка - 8000 мкд.
4 столици и маса 70x110 правоаголна - 9500 мкд
пулт шанк маса - 4000 мкд
Aleksandra
071320460
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации