Оглас од претпријатие Објавени: јан. 14 2022 10:57

Tunelska pekarska pecka

Објавени: јан. 14 10:57
Прегледи: 378
Odlicna tunel pecka na dve etazi so zicana lenta,sekoja etaza so posebna regulacija na temperatura i brzina na traka.Edinstvena pecka na pazarot odlicna za pecenje pici,pastrmajli,lajbici,meso,kolaci.Kompletno nova nikogas ne upotrebuvana.Moze da se vidi i proba so predhodna najava.
070348867
Опис на линк

Pekarska Oprema

Se za pekari na edno mesto.
Golem izbor na pekarski masini.

https://www.facebook.com/frigohot/
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Se za pekari na edno mesto.
Golem izbor na pekarski masini.

https://www.facebook.com/frigohot/
skopje 070348867070397343 https://www.facebook.com/pekarska.oprema.12/
378
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070348867
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации