Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vinarija Sank Bure fucite e veres

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA Вчера 23:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата

Inox oprema vitrini sadoper lavabo vitrinë lavaman 0 EUR
HEWLETT PACKARD PRINTER HP1005 2 999 MKD
Polovni profesionalni  stalazi 0 EUR
Metal raft polica 2 999 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
750 еуро Шанк 4 ( четири ) метри долг
270 еуро Винско буре со метално-железно постоље
270 еуро винарија голема 290cm x 100cm x40cm како на сликата
винартија, разни форми и димензии

750 euro Shank BAR 4 (four) meters long
270 euro Wine barrel with metal iron stand
270 Euro winery large 290cm x 100cm x40cm as the picture
winery, various forms and dimensions

750 euro BAR Trungu 4 (katër) metra i gjatë
270 euro Fuçi verë me qëndër hekuri metalik
270 Euro verëra të mëdha 290cm x 100cm x 40cm si foto
punishte vere, forma dhe dimensione të ndryshme
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата
Zastitni maski za lice vizir 99 MKD
IP kameri videonadzor levelone pixcord 25 EUR
Lavaman sadoper lavabo umivalnik INOX 0 EUR
STOMACH abdominal LIFE FITNESS 599 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации