Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Pecka na plin odlicna sostojba

0 ЕУР

Се продава од: Кристина 30 ноем. 11:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Се продава печка на плин за индустриска употреба. Печката е во одлична состојба и многу малку користена. Цена поволна
Кристина
 
078 258 122
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации