Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stomatoloska ordinacija

0 МКД

Се продава од: Емилија 01 јул. 15:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Се продава стоматолошка ординација во Гостивар , или само стоматолошката опрема која е само 6 месеци повремено користена, понудата е флексибилна.
Емилија
077962055
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации