Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se otstapuva lounge bar

7 000 ЕУР

Се продава од: nikola 10 фев. 22:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Nova picerija lounge bar kompletno opremen.
Отстапување 7000 евра.
Leaflet
Кон почеток