Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Maqine paketimi

0 МКД

Се продава од: Bekim Gurra 28 јул. 18:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Shitet maqine paketimi sheqeri nga 5gram neper lokale, me kapacitet prodhimi 40kg ne ore. Maqina mund te shitet edhe me 25 klientel ne Tetove. Arsyeja e shitjes eshte shperngulja ne Europe.
Bekim Gurra
070931515
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации