Оглас од претпријатие Објавени: јул. 02 2020 11:20

Se bara monter i pomosnik za montaza na klimi

Објавени: јул. 02 11:20
Прегледи: 15
Se bara monter i pomosnik za montaza na klima uredi . Опис на линк

VEDAS DOOEL Skopje

Servisiranje na klima uredi so orginalni delovi ,dEmontaza,montaza,i prodazba
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Servisiranje na klima uredi so orginalni delovi ,dEmontaza,montaza,i prodazba
Kozle 9 br7 070498800 https://DEJAN

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации