Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zavaruvac monter za parno greenje

0 МКД

Оглас од претпријатие Се нуди работа од: ТЕРМО РАМ ИНЖЕНЕРИНГ 14 јан. 12:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Бараме заварувач и монтер за парно греење со работно искуство. Тел за контакт: 072320051 Филип
ТЕРМО РАМ ИНЖЕНЕРИНГ
076449079
Leaflet
Кон почеток