Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Baram dadilka za 10 godisno dete

0 МКД

Се нуди работа од: Minir 01 септ. 20:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се нуди работа
Огласено од
Физичко лице
Baram dadilka za cuvanje na 10 godisno dete pod hitno rabotno vreme od 16 do 22 casot plata po dogovor mestoto se naoga na bitpazar kaj skoloto kaj plasticarite tel broj 070444008 071391160
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации